Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to negatywna energia magiczna nadana do adresata podczas odpowiedniego obyczaju magicznego. Polega on na tym, iż człowiek komuś niechętnie życzy i ta fatalnie życząca osoba albo wynajęty przez nią specjalista wyraża w właściwym rytuale magicznym jej rodzaj, długość występowania, kogo on dotyczy i jakiej dziedziny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, zatem uwolnienia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niewskazana, bo tego gatunku przedsięwzięcie może spowodować pogłębienie się czynienia klątwy oraz szwank na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest dobrym kluczem na osiągnięcie czyjejś miłości?

Po magię miłosną sięgają głównie osoby, które znalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i stoją w obliczu rozstania z towarzyszem bądź przypuszczają, iż małżonek oddala się od nich i dążą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak odpowiednio można wyraziście uszczegółowić magię miłosną – jako możliwość na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś sztucznego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeżeli go nie dostaniemy, należy pozwalać, aby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i naturalna miłość, która się nie skończy, i faktyczne szczęście, które będzie czarodziejskie w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego rytuału ewentualnie zaklęcia.

Najgłębszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu pojawiają się różne negatywne doświadczenia: niespotykane przypadki okoliczności, sytuacje, w których ciągle ponosimy niekorzyści, zarówno materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu przeżyć, wszelkie starania spełzają na niczym, poszukujesz miłości i nieprzerwanie osiągasz zawodu. Jest, że wszystkie lata egzystujemy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to przewodzenie energią w różnorodnych celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i strategia wykorzystania energii. Traktuje się więc, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko zdolność blokowania innym ludziom, natomiast cyklicznie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która wielokrotnie pozwoli na zrozumienie, czemu nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego przyjdzie dla mnie oraz dla innych? Faktyczne praktykowanie magii, to zręczność rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej oraz moralnej także, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, wydarzeń, że nieskuteczne są jakiekolwiek działania fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa www odczynianie klątw i uroków zapraszamy.

3 Komentarze

  1. W poniedziałek też o tym słyszałem, to może być ciekawe.

    • Agnieszka on 21 czerwca 2019 at 09:14
    • Odpowiedz

    Przyciągające, lecz ogólnie to znam bardziej interesujące wiadomości.

  2. Atrakcyjne, oczekuję na więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.